Menu
Sepet

Tüm Ürünlerde 20% İNDİRİM Kaçırmayın !

Sıkça Sorulan Sorular

- Web sitemizden beğendiğiniz ürün ya da ürünleri istediğiniz boyutu seçip sepete ekledikten sonra, “Hızlı Sipariş Ver” veya “Alışverişi Tamamla” sekmesini tıklamanızın ardından Sipariş Bilgilerini eksiksiz olarak doldurmalısınız. Sonraki aşamada ödeme yöntemini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 - Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ya da Kredi Kartı ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı ile alışverişlerinizde taksit imkanı bulunmaktadır.

- Vermiş olduğunuz siparişin tamamlanmasından sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde anlaşmalı kargo firması tarafından adresinize teslim edilecektir.

- Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. 

- Tualist üzerinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme yapma olanağı bulunmaktadır.

Tablolarımız asılmaya hazır bir şekilde size ulaştırılmaktadır, herhangi bir montaja gerek duymamaktadır. Tek bir çivi ile duvarınıza kolaylıkla asabilirsiniz. 

TUALİST site güvenliğini çok ciddiye alıyoruz. Kredi/banka kartı bilgileriniz, sistemimize kayıt edilmez, herhangi bir kişi tarafından görüntülenemez.